سخت افزار

تعمیرات تخصصی سخت افزار

سخت افزار
تعمیرات سخت افزار فرمهر رایانه با ایجاد کارگاه های مدرن توسط مجرب ترین تکنسین های ایران آماده ارائه خدمات ویژه به شرکتها ، سازمانها ، ادارات ، موسسات خصوصی و دولتی ، همکاران و به خصوص کاربران گرامی می بـاشـد.

تعمیرات سخت افزار فرمهر رایانه با ایجاد واحد QC(کنترل کیفیت) مجزا ،تمام دستگاه هایی که توسط تکنسین های شرکت تعمیر می شوند را مجددا تست کرده و از لحاظ سالم بودن و کارکرد نرمال دستگاه،تحویل مشتریان محترم می شود.

تخصص و جدیت در کار تعمیرکاران ما سبب شده که ۹۰ درصد نوت بوک ها و لپ تاپ هایی را که همکاران در دیگر مراکز تعمیراتی غیر قابل تعمیرتشخیص داده اند را ، تعمیر کرده و برای استفاده مجدد به مشتریان تحویل دهیم.

 در ضمن کلیه قطعات معیوب و تعویض شده توسط شرکت به مشتریان تحویل داده می شود.

ابزارآلات و دستگاههای اندازه گیری قطعات الکترونیکی و دستگاه تعویض چیپ (BGA)قدرتمند توسط تعمیرکاران ماهر به ما امکان می دهد که ۹۵ درصد سیستم های کامپیوتری (لپ تاپ،نوت بوک،کامپیوترPC،مک،کارت گرافیکVGA)تعمیر شده و دستگاههای ش��ا باز به روزهای پرشکوه خود برگردند.

در خصوص سیستم هایی که دست کاری شدید شده اند(در دیگر تعمیرگاه ها)که قابل تعمیر نیستند فرمهر رایانه با نصب مادربرد نو(آکبند) تحویل مشتری می دهد و تا ۲ماه ضمانت می نماید.

همچنی�� تیم خبره تعمیرات لپ تاپ فرمهر متشکل از متخصصان الکترونیک و سخت افزار یکی از قوی ترین و فنی ترین تیم های تعمیرات در سطح استان گیلان و کشور به حساب می آیند که بیشتر از ۲۰ سال است که در این زمینه در حال خدمات رسانی به هم میهننان عزیز میباشد.

همچنین تیم فنی فرمهر رایانه تعمیرات فوری و سریع ویژه همکاران محترم را در اسرع وقت انجام خواهد داد.

تیم لوجستیکی فرمهر آماده خدمات در محل برای سازمان ها و ادارات نیز میباشد.

 

با ما در تماس باشید

همچنین ممکن است دوست داشته باشید ...

اخبار پرمخاطب ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question