سپیدار

نرم افزارهای دشت و سپیدار همکاران سیستم

امروزه با پیشرفت تکنولوژی کاربرد فناوری اطلاعات و ابزارهای رایانه ای در زمینه ها و رشته های مختلف در حال گسترش می باشد، که این امر در حسابداری می تواند با به کارگیری نرم افزارهای مالی جلوه نماید،به گونه ای که می توان با ساده ترین امکانات، اطلاعات حسابداری مورد نیاز در هر گروه شغلی را به کاربران عرضه نمود. گروه همکاران سیستم با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در ارائه نرم افزارهای مالی، با بهره گیری از دانش متخصصان در حوزه حسابداری و ارائه نرم افزارمالی سپیدار ونرم افزار فروشگاهی دشت به منظور دسترسی به اطلاعات حسابداری، راهی آسان و سریع پیش روی فعالان اقتصادی نهاده است.

شرکت فرمهر رایانه (نماینده ویژه گروه سپیدار همکاران سیستم در استان گیلان شهر رشت) با ۲۲ سال سابقه مفید در ارائه خدمات و محصولات رایانه ای با ارائه نرم افزار مالی سپیدار و نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم خدمت هم استانی های ارجمند، گامی دیگر در این عرصه نهاده است.

امید است بتوانیم رضایت خاطر تمامی کاربران محترم را که همواره هدف اصلی این مجموعه می باشد، جلب نمائیم.

نرم افزار فروشگاهی دشت

نرم افزار مالی سپیدار

نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار همکاران سیستم، با چهار بسته‌‌ی تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری، برای مدیریت چابک‌تر شرکت‌های کوچک طراحی شده است و متناسب با نیازهای این کسب‌وکارها، کاربری بسیار ساده‌ای دارد. سپیدار؛ بخش‌های عملیاتی حسابداری و مالی، تامین و خرید و فروش و مشتریان را پوشش می‌دهد. نرم افزار حسابداری سپیدار همچنین دارای ۱۰ سیستم می باشد که در این صفحه می‌توانید با آن‌ها آشنا شوید

 

شرکت فرمهر رایانه نماینده رسمی شرکت (همکاران سیستم) سپیدار رشت

با ما در تماس باشید

question